Smok Fetch Pro – Detaylı İnceleme

Dizayn 100%
Ürün Kalitesi 100%
Performans 100%
Aroma verişi 100%
Batarya Ömrü 100%
BUHARKEYF SATIŞ ORANI 100%
Sigara Bıraktırma Oranı 100%

Yeni Smok Fetch Pro Pod Mod sunar, bu kadar basit. Yeni 0,17-ohm konik örgülü RGC Pod ile lezzet ve vape kalitesi, güzel bir tam doğrudan akciğer inhale vape üreterek piyasadaki herhangi bir bobinle rekabet eder. Vape pod’ları sevseniz de sevmeseniz de, SMOK’un burada elde ettiği kaliteyi inkar etmek mümkün değil. Ayrıca hava akışı kontrolünü, C tipi şarj bağlantı noktasını ve ihtiyacınız olduğunda yedek parça taşıyabilmeniz için çıkarılabilir bir 18650 pili görmek güzel.

Derinlemesine Smok Fetch Pro İncelemesi

Pod elektronik sigaralar bu günlerde çok revaçta ve en iyi elektronik sigara markaları birbiri ardına yeni modeller çıkarıyor. En iyilerden biri olan Smok, en iyi e-sigara üreticilerinden biri olma arayışından da vazgeçmedi ve Fetch Pro adlı yeni Pod Mod’unu piyasaya sürdü. Peki bu Pod Mod, piyasadaki diğerleriyle nasıl karşılaştırılır ve her tür elektronik sigaraya uygun mu? Öğrenmek için daha yakından bakıyoruz.

Tasarım

Size çarpan ilk şeylerden biri, Fetch Pro’nun güzel tasarımı, SMOK gerçekten muhteşem görünümlü bir vape yapmayı biliyor ve burada gerçekten iyi iş çıkardılar! Her zaman olduğu gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz toplam altı rengi vardır; siyah, yeşil, turuncu, mavi, gümüş ve kırmızı, bu yüzden beğendiğiniz birini bulmalısınız.

Fetch Pro da oldukça küçüktür, 93,5 mm yüksekliğe, 46 mm genişliğe ve yalnızca 22 mm derinliğe sahip olan bu pod mod, çok fazla sorun yaşamadan cebinize kolayca sığar.

Fetch Pro’nun ön tarafında, bölmenin hemen altında küçük bir yuva görüyorsunuz, bu hava akışı içindir, bu nedenle elektronik sigara kullanırken bunu kapatmamaya çalışın. Bunun altında, geçerli watt değerini, bobinin direncini, pil göstergesini, nefes sayacını ve zamanlayıcıyı ve bir kilit göstergesini gösteren 0,96″ TFT Renkli ekran var, hepsi iyi düzenlenmiş ve okunması kolay. Ekranın altında vat miktarını ve ayarları ayarlamak için 2 düğme bulunur, ardından yan tarafta güzel uzun ateşleme düğmesi ve yeniden şarj etmeyi ve aygıt yazılımı güncellemelerini desteklemek için C tipi bağlantı noktası bulunur. Son olarak altta, 18650 pilinizi çıkarmak için açabileceğiniz pil kapağı bulunur.

İyi haber şu ki, SMOK şimdi yeni bir vape pod yayınladı, Smok RPM 80 Pro Vape Pod İncelememizde ona bir göz atacağız, spoiler uyarısı: Sadece daha iyi!

Özellikler

SMOK Fetch Pro’nun arkasındaki fikir, elektronik sigara cihazının kullanımını olabildiğince basit hale getirmektir ve bu AIO (Hepsi Bir Arada) Pod Modu kesinlikle budur. Tek bir harici 18650 pille desteklenen 80 W’a kadar güç desteği, tam olarak hafif bir vurucu da değil. Bu bir sır değil, bu pod modunun, neredeyse aynı özelliklere sahip Vaporesso Target PM80 ile açıkça rekabet halinde olduğu ve çocuk, harika bir pod moduydu.

Kitte 2 bölme alıyorsunuz, bunlar farklı, biri 0,4 ohm ağ bobini olan RPM Pod, en iyisi 25W civarında ve diğeri 0,17 ohm konik örgü bobini olan RGC Pod, en iyisi 40 civarında -80W, temelde bu alt hava akımı tasarımlı cihaz için daha da fazla lezzet kullanmak için özel olarak tasarlanmış bir örgü bobindir. Bu bölmeler 4 ml’den biraz fazla e-sıvı tutar. Yerinde tutmak için iyi bir iş çıkarmış gibi görünen 4 küçük mıknatıs tarafından yerinde tutulurlar.

Her iki bölme de hava akışı kontrolünü destekler, bunu ayarlamak için bölmeyi çıkarmanız ve bileziği bobinin üzerinde döndürmeniz gerekir, bu biraz rahatsız edici olabilir, ancak en azından cebinizdeyken yerinden oynamaz.

SMOK’un bu cihaza tüm standart güvenlik özelliklerini dahil ettiğini görmek de güzel, bunlar; direnç tanıma, nefes monitörü, güvenlik kesintisi, kısa devre koruması, aşırı ısınma koruması ve düşük pil uyarısı.

Tipik olarak SMOK, cihazı açıp kapatmak için 5 tıklama işlevini kullanır. Ayrıca, güç düğmesine 3 kez basmak, cihazı kilitler ve ekranda bir asma kilit görünmelidir. Sadece vat miktarını kilitlemek için yukarı ve aşağı düğmelerini aynı anda basılı tutun. Cihaz açıkken güç tuşuna aşağı tuşu ile birlikte basarak nefes sayacını sıfırlayabilirsiniz. Son özellik, güç düğmesini ve yukarı düğmesini birlikte tıklatmaktır, bu, mevcut farklı ekran renkleri arasında gezinir.

Performans

Teste başlamak için 0,17 ohm konik örgü bobine sahip, watt değerini 70 W’a ayarlayan ve hava akışını tamamen açık olan RGC Pod’u kullanıyoruz. Tüm testlerimizde kullandığımız standart 70/30 VG/PG e-likitimizi kullanıyoruz.

Bu bobinler harika! Lezzet gerçekten sert vuruyor ve vape, bol miktarda bulut ve hoş bir vuruşla pürüzsüz. Genel olarak bu harika bir doğrudan akciğer buharıdır. Tek bir 18650 pille çalıştığı için, bu watt seviyelerine ulaşmak için pilinizin kaliteli olduğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca, pil ömrünün de sınırlı olacağı açıktır.

RPM mesh coil’e geçiş ve yine aynı e-likit ile 25W’a düşüş.

Yine elektronik sigara gerçekten çok lezzetli, ancak RGC bobinini kullandıktan sonra biraz bastırılmış hissediyor, bunun nedeni muhtemelen çok daha düşük watt. Yine de harika bir vape. Sanırım bu bölme, yanlarında yedek pil taşımak zorunda kalmadan elektronik sigaralarının çok daha uzun süre dayanmasını isteyen kişiler için daha uygun!

Sonuç ve Karar

SMOK, sadece harika aromalı bir içim sağlamakla kalmayan, aynı zamanda bu kadar küçük bir cihazla büyük bulut elektronik sigaralarını da tatmin eden hepsi bir arada pod modunun üretilmesinde harika bir iş çıkardı. Yeni RGC bobinleri tek kelimeyle harika, piyasadaki en iyi vape kapsülleriyle rekabet eden güzel, sıcak, lezzetli bir vape üretiyor.

Bu yeni pod modu, tacı en iyi vape pod olarak aldı, ancak sadece bir bıyıkla. Vaporesso Target PM80, harika bir vape üretmesine rağmen, kıyaslandığında 2 dezavantaja sahiptir (küçük de olsa). Biri SMOK’un burada kullandığı Type C şarj portu, diğeri ise harici 18650 pil. Cihazın yeniden şarj olmasını beklemek yerine pili değiştirmek çok daha kolaydır.

Genel olarak, SMOK Fetch Pro’yu sevdik ve bunların hepsini tek bir pod modlarında seviyorsanız, siz de seveceksiniz. Lezzet ve vape kalitesi güzelden başka bir şey değil!

admin
We will be happy to hear your thoughts

      Leave a reply

      Elektronik Sigara Hakkında Herşey - Blog
      Logo