Smok RPM 80 Pro – Detaylı İnceleme

Dizayn 98%
Ürün Kalitesi 100%
Performans 100%
Aroma verişi 100%
Batarya Ömrü 97%
BUHARKEYF SATIŞ ORANI 100%
Sigara Bıraktırma Oranı 96%

Smok RPM 80 Pro Vape Pod Başlangıç Kiti, vape pod nişinde bulunan en popüler kitlerden biri haline geldi ve tek bir nedenden dolayı hem yeni hem de eski elektronik sigaraları kendine çekiyor; Kalite! Tek bir 18650 çıkarılabilir pilden gelen şaşırtıcı bir 80W güç üretir ve birçok özelliğe sahiptir!

Smok RPM 80 Pro Vape Pod İncelemesi

Smok RPM 80 Pro Vape Pod kiti, piyasadaki en popüler ve en iyi e-sigara ürünlerinden biri haline geldi. Bölme, artık size 80 W’a kadar daha fazla güç sağlayan ve harici bir 18650 pil kullanan RPM40 modelinden güncellendi. Bu derlemede, neden bu kadar popüler olduğunu görmek için özelliklerine daha yakından bakacağız ve bu pod kitinin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını göreceksiniz.

Tasarım

Elektronik sigara kapsüllerinin boyutunu her zaman sevmişizdir, ancak çoğu zaman geciken bir şey, tutabilecekleri güçtü. Sonra Vaporesso Target PM80 ve bu tür diğer kapsüller geldi ve elektronik sigaraya daha fazla güç verdi. Şimdi sıra Smok’ta ve en popüler ve deneyimli markalardan biri olarak, yapılarında kaliteden daha azını beklemiyoruz ve tam da bunu sağladılar!

RPM 80 Pro ve PRM 80, bir dizi farklı renk tasarımıyla gelir; bu, çeşitli renklerde altı farklı reçine sıvısı tasarımı ve bir siyah karbon tasarımı içerir. Vape podunun ön tarafında bir büyük ateş düğmesi, hoş bir geniş ekran ve 2 menü düğmesi bulunur. Düğmelerin altında, üretici yazılımı güncellemelerine izin veren ve pili şarj eden bir USB bağlantı noktası bulunur, ancak Pro modelindeki pil en iyi şekilde yeniden şarj etmek için çıkarılır.

Bölmenin kendisi şeffaf plastiktir, böylece cihazdaki e-sıvı miktarını kolayca görebilirsiniz.

Smok RPM 80 Pro, 118 mm boyunda, 26 mm genişliğinde, 31,5 mm kalınlığında ölçer ve 5 ml e-sıvı tutar, RPM 90 (Pro değil) aynı şeyi ölçer ancak sadece 109 mm’de biraz daha kısadır.

Özellikler

Bölmenin kendisi, yeniden doldurmayı oldukça kolaylaştıran bir üst dolgudur ve bölmeyi cihazdan çıkarmanız gerekmez, bu hoş bir dokunuş.

RPM 80 Pro, 3 düğmeli kilit özelliğini kullanır, bu nedenle ateşleme düğmesine 3 kez basmak, “Güç Kilitli” gösteren bir ekranla kilidi etkinleştirir ve devre dışı bırakır. Yukarı ve aşağı düğmelerini basılı tutarak watt değerini de kilitleyebilirsiniz, bu kullanışlıdır çünkü bazen cihazı cebinizde tutarken yanlışlıkla bu düğmelere tıklayabilirsiniz. Şimdi, yukarı düğmesini ateş düğmesiyle birlikte tutmak, ekran renklerini 6’dan seçerek değiştirmenize olanak tanır. Sol düğme ve ateş düğmesi nefes sayacını temizler.

Performans

Hem Smok RPM 80 hem de Smok RPM 80 Pro, doğrudan akciğer soluma bobinleri, önceden takılmış bir 0,4 ohm bobin ve bir 0,17 nexMesh bobin ile birlikte gelir, ancak ağızdan akciğere bobinlerin artık mevcut olduğuna inanıyorum. Doğrudan akciğer solumalarını test ediyoruz, bu bizim için iyi çünkü burada tercih ettiğimiz şey bu!

İlk olarak, RPM 0.4ohm bobini olarak bilinen, önceden takılmış 0.4ohm bobinini seçeceğiz! Watt değerini 25 watt olarak ayarlıyoruz, bu da Smok’un o bobin için önerdiği şey. Bu bobinin harika bir vape ürettiğini, süper etkilendiğini ve lezzetin harika olduğunu söylemeliyiz. Bu, lezzetli ve etkileyici vape podu kadar liderliği alıyor, gerçekten o kadar iyi!

Bobini 0.17 RGC Conical Mesh Coil’e geçirip vat miktarını 50W’a çıkararak, çok daha sıcak bir içim elde ediyoruz, ancak artık aromanın biraz azaldığını hissediyoruz. Beni yanlış anlamayın, pek çok elektronik sigara daha sıcak bir buharı tercih ediyor, ancak bizim için yeni RPM coilleri lezzet kalitesi için daha iyi görünüyor.

RPM80 ve RPM 80 Pro Arasındaki Fark

Basitçe söylemek gerekirse, diğerinin dahili 3000mAh pili varken PRO’nun çıkarılabilir 18650 pil kullanması dışında iki model arasında hiçbir fark yoktur. Bu aynı zamanda Pro’nun pili sığdırmak için biraz daha uzun olduğu, ancak yalnızca 9 mm daha uzun olduğu anlamına gelir!

Sonuç ve Karar

Smok RPM 80 Pro ile birlikte gelen yeni IQ-80 yonga seti, tüm özellikleri ve yanıt hızıyla birlikte kesinlikle etkileyici, Smok gerçekten ne yaptıklarını biliyor. Bu kadar küçük bir cihazın güzel ve lezzetli bulutlar yaratabilmesi gerçekten etkileyici. Bir pod arıyorsanız, ancak en iyi lezzeti ve içimi deneyimlemek istiyorsanız, Smok RPM 80 Pro Pod Kit gerçekten listenizin başında olmalıdır. Bu harika bir kit ve paranızın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz.

Smok RPM 80 veya Smok RPM 80 Pro’yu seçmeniz gerekip gerekmediği, gerçekten boyut ve rahatlığa bağlıdır. Pek çok gazete, çıkarılabilir 18650 pil seçeneğine sahip olmayı sever, ancak bunun için 9 mm uzunluk kazanırsınız. Bunun dışında iki kit arasında bir fark yok.

admin
We will be happy to hear your thoughts

      Leave a reply

      Elektronik Sigara Hakkında Herşey - Blog
      Logo