Smok Solus 2 – Detaylı İnceleme

Dizayn 78%
Ürün Kalitesi 84%
Performans 87%
Aroma verişi 88%
Batarya Ömrü 74%
BUHARKEYF SATIŞ ORANI 100%
Sigara Bıraktırma Oranı 90%

Orijinal Solus pod elektronik sigaranın bir güncellemesi olan SMOK Solus 2 Kit, elektronik sigarayı hem kolay hem de keyifli hale getiren küçük ve basit bir cihazdır. Yeni kağıtlara veya tek kullanımlık ürünlerden geçiş yapmak isteyenlere yönelik bir cihazdır ve bu nedenle harika bir seçenektir.

Bir güncelleme olarak Solus 2, Solus’a oldukça benzer. Aynı pil kapasitesi, aynı örgülü bobin ve aynı boyutlar. Solus 2’de daha eski 3 ml’lik Solus kapsüllerini bile kullanabilirsiniz. Ancak bunu selefinden daha iyi bir seçim haline getiren birkaç önemli değişiklik oldu.

İlki, size daha geniş bir vape stili seçeneği sunan akıllı, ters çevrilebilir bir kapsüldür. Hızlı şarj olan USB-C bağlantı noktası da yeni bir eklentidir ve biraz zayıf pilin etkisini en aza indirmenin bir yolunu bulur.

Kullanımı kolay, sağduyulu ve uyarlanabilir bir pod vape arıyorsanız, okumaya devam edin çünkü bu sizin için olabilir.

Kutu İçeriği

1 x Solus 2 Cihazı

1 x Solus 2 Örgülü Bölme (0,9Ω)

1 x C Tipi Kablo

1 x Kullanım Kılavuzu

 

Özellikler

Boyut: 107mm x 21mm 13mm

Bölme Kapasitesi: 2.5ml

Solus 2 serisi bölmeleri kullanır

Beraberlik etkinleştirildi

MTL veya RDL çekilişi

Pil Kapasitesi: 700mAh

Maksimum Güç: 15W

Şarj: C Tipi

 

Tasarım ve Yapım Kalitesi

SMOK Solus 2, ilk bakışta çok basit görünüyor ve onu piyasadaki diğer küçük pod elektronik sigaralardan ayıracak çok az şey var. Gövde, üstüne plastik bir bölme yerleştirilmiş alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Dar, düzleştirilmiş tasarım ördek gagası bir ağızlığa uygundur ve Solus 2 ile tam olarak bunu elde edersiniz.

Siyah ve griden moka altın ve göl mavisine kadar tümü metalik kaplamalı altı renk arasından seçim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz renk ne olursa olsun, hepsi aynı renkli yarı saydam bölmeye sahiptir. Cihazın hem önünde hem de arkasında biraz markalama var, ancak genel olarak şık görünümlü bir nesne.

Vape’nin yan tarafındaki küçük bir LED gösterge ışığı, cihazın ne zaman ateşlendiğini bilmenizi sağlar ve ayrıca sizi aşırı şarj, düşük pil ve kısa devre konusunda uyarır. USB-C bağlantı noktası dışında, görünen diğer tek öğe, yan taraftaki küçük bir deliktir. Daha sıkı bir çekmeyi seviyorsanız hava akışını azaltmak için bu kapatılabilir.

Bölme, içindeki sıvı seviyesini gizleyecek kadar karanlık değil, ancak Solus 2’de bazı sıvı görünürlük sorunları var. Diğer birkaç küçük pod elektronik sigaraya benzer şekilde, podun yarısı gövdeye yerleşir. Kapsül yerine oturduğunda, sıvı haznesinin en az yarısı gizlendiği için ne kadar meyve suyu kaldığını göremezsiniz.

Bölme, güçlü bir mıknatıs tarafından çok etkili bir şekilde yerinde tutulur. Elektronik sigarayı bütün gün cebimde ve sırt çantamda taşırken, bölme yerinde kaldı ve asla gevşeyecekmiş gibi hissetmedi. Bölmenin yan tarafındaki küçük bir silikon tapa ile zahmetsizce doldurulur ve yedi günlük kullanımda sızıntılar minimum düzeydedir.

Batarya ve Sarj

Bu kadar küçük bir vape cihazında nispeten düşük kapasiteli bir pil bulmak şaşırtıcı değil. Ancak sadece 700mAh olmasına rağmen testlerim sırasında takdire şayan bir şekilde iyi dayandı. Elbette daha büyük bir bataryaya sahip olmak güzel olurdu, ancak bunun Solus 2 Kitinin hem boyutunu hem de fiyatını neredeyse kesin olarak etkileyeceği kesin.

Ağır bir elektronik sigara iseniz, tek bir şarjla tüm gün dayanmayabilir. Ancak küçük bir pilin USB-C şarjı ile birleştiğinde artılarından biri, cihazın boştan yaklaşık 30-40 dakikada tamamen şarj edilebilmesidir.

Cihaza çizim yaptığınızda yanıp sönen LED ışık tarafından zayıf pil konusunda uyarılırsınız. Bu, yaklaşık %25-30 kaldığınız anlamına gelir, bu nedenle fişe takmak zorunda kalmadan önce hala biraz zamanınız vardır. masraflar. Neyse ki bölmenin hepsi bir arada tasarımı, herhangi bir sıvının dışarı sızacağı konusunda çok az endişe duymanız anlamına gelir.

Performans

Solus 2 ile ilgili en benzersiz şeylerden biri, bölmeyi değiştirerek çizim stilini değiştirebilme yeteneğidir. Daha sıkı MTL vaping için bölmeyi tek yönlü yerleştirin. Bölmeyi 180 derece döndürün ve daha gevşek bir RDL tarzı çizim elde edin. Emin değilseniz, RDL Doğrudan Akciğere Kısıtlıdır ve Doğrudan Akciğere benzerdir ancak daha iyi tat ve büyük bulutlar üretmek için daha az hava akışı ve güç gerektirir (hala kafanız karıştı mı? DL ve MTL elektronik sigara kılavuzumuza göz atın).

Bu tamamen yeni bir fikir değil, ancak vaping stili, bu küçük kapsül cihazlarında bobin direnci ve hava akışı kontrolü ile çok daha yaygın olarak değiştiriliyor. Küçük bir pod vape’de bu düzeyde vaping tarzı özelleştirme elde etmek çok güzel bir özellik. Biraz kafa karıştıran tek şey, her stil için bölmenin etrafında ne olması gerektiğini gösteren hiçbir işaret olmamasıdır. Çizip görmeniz gerekir, ancak yaptığınızda farkı söylemek kolaydır.

2,5 ml’lik kapsül, sabit bir bobin ile donatılmıştır. Burada dağınık bobin değişiklikleri gerekmez; örgülü bobin arızalandığında, tüm bölmeyi değiştirmeniz yeterlidir. Bir hafta veya daha fazla dayanması gereken içindeki sabit bobin 0,9Ω’luk bir dirence sahiptir. Bu, MTL buharları için yaklaşık bir standarttır, ancak bu tür bir cihazdan şimdiye kadar deneyimlediğim en iyi aromayı üretir. 15w’lık bir vape’den gerçekten oldukça etkileyici ve onu bir alt-ohm DL cihazına karşı test ettikten sonra bile etkilemeye devam etti.

Karar

Bu küçük, basit pod elektronik sigaralar hakkında çok heyecanlanmak genellikle zordur, ancak SMOK Solus 2 Kiti, onu tavsiye edilmeye değer kılan çeşitli özelliklere sahiptir. Kutudan çıkar çıkmaz ağrısız vaping sunduğu için yeni kağıtlar veya tek kullanımlık kullanıcılar için mükemmel bir cihazdır.

Birkaç saniye içinde MTL ve RDL arasında geçiş yapma seçeneği de dahil olmak üzere elektronik sigara stilini uyarlamanın birkaç yolunu sunar ve canlı tatlar ve önemli bulutlar üretir. Daha sıkı bir çekişi tercih ederseniz, basit hava akımı sistemi bunu elde etmenizi sağlar.

700 mAh pil biraz küçük ve 900 mAh veya daha fazlasını görmek daha güzel olurdu, ancak ağır bir elektronik sigara kullanmıyorsanız tüm gün için yeterli güç sağlıyor. Ortalama bir kullanıcı için bol olması gereken tek bir tam şarjla 300 nefes çekmeyi saymayı bıraktım.

Solus 2 Kit, sıvı seviyesini bir bakışta görememenin verdiği hafif sıkıntının yanı sıra, benzersiz olmasa da hoş bir şekilde tasarlanmış bir elektronik sigaradır. Ve o kadar küçük ve hafif ki cebinizde, çantanızda veya çantanızda zar zor fark edeceksiniz.

İlk vape cihazınızı arıyorsanız ve bobin değiştirme ve ayarlanabilir güç seviyeleri ile uğraşma zahmetini istemiyorsanız, Solus 2’yi göz ardı etmek zordur. Bence deneyimli gazeteler bile meyve suyundan çıkarmayı başardığı lezzet karşısında şok olacak. 12 $ civarında, büyük pil modunuz çok hantal olduğunda kullanışlı bir yedekleme bile yapabilir.

admin
We will be happy to hear your thoughts

      Leave a reply

      Elektronik Sigara Hakkında Herşey - Blog
      Logo