Uwell Caliburn Koko – Detaylı İnceleme

Dizayn 100%
Ürün Kalitesi 100%
Performans 94%
Aroma verişi 100%
Batarya Ömrü 100%
BUHARKEYF SATIŞ ORANI 100%
Sigara Bıraktırma Oranı 100%

Caliburn Koko, Uwell’in orijinal Caliburn’unun devamı niteliğindedir ve selefine hiç benzemez. Caliburn Koko, 520mAh dahili pile ve 11W maksimum çıkışa (orijinal Caliburn ile aynı) sahip küçük, kare şeklinde bir kapsül cihazıdır. Koko, çekmeyle etkinleştirilir ve 1.4ohm bobin direncine sahip yeniden doldurulabilir bölmeler kullanır.

Kutu İçeriği:

1 x Uwell Caliburn Koko Cihazı

2 x 1.2ohm Caliburn Koko Bölmesi

1 x Mikro USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

1 x Zincir İpi

Özellikler
Alüminyum Alaşımlı Yapı
Boyutlar: 67mm x 43mm x 12mm (Pod Dahil)
2.0ml Doldurulabilir Kapsüller
520mAh Batarya
11W Maksimum Güç
Beraberlik Etkinleştirildi
Caliburn Bölmeleri ile uyumlu

Genel Bakış

Caliburn Koko, Uwells BEIN yonga setini kullanır ve orijinal Caliburn ile uyumlu yeni 1.2ohm bölmelerle birlikte gelir. Koko, orijinal 1.4ohm Caliburn bölmelerini kullanabilir.

Koko’nun 520mAh bataryası ve 11W maksimum watt çıkışı var – Caliburn ile aynı. Bu, çizimle etkinleştirilen bir cihazdır, bu nedenle düğme yoktur; vape için sadece ağızlık üzerinde nefes alın.

Koko’nun çekilişi Caliburn ile aynı. Güzel, gevşek bir MTL çekilişi. Caliburn çekilişini beğendiyseniz, Koko’yu da seveceksiniz.

Tasarım ve Yapım Kalitesi

Caliburn Koko küçük, kare şekilli ve gerçekten hafif. Aynı alüminyum alaşımından yapılmıştır ve boyası da aynıdır. Bölme dahil, Koko 67 mm boyunda, 43 mm genişliğinde ve 12 mm kalınlığındadır. Bu küçük!

Yapı kalitesi mükemmel ve kötü yapılmış olarak öne çıkan hiçbir şey yok. İşleme temiz ve bölme düzgün bir şekilde yerine oturuyor. Cihazın önündeki ve arkasındaki Koko logosu parlaktır ve yine de parmak izlerini alır.

Kutudan bir zincir kordon geliyor ve bu cihaz ne kadar hafif olduğu için Koko’yu bir tür moda aksesuarı gibi boynuma takıyorum. Kaybetmek çok kolay ve kordon onu yakında tutmaya yardımcı oluyor.

Kartuşu

Koko yeni 1.2ohm podlarla birlikte geliyor ve kutuda bunlardan iki tane var. Bunlar, tabanda siyah olan orijinal Caliburn bölmelerinden ayırt etmek için tabanda kırmızıdır. Hâlâ Caliburn kapsülleriniz varsa, bunların Koko’da çalışacaklarını bilmek sizi mutlu edecektir. Koko bölmeleri Caliburn’de de çalışacak.

Bölmenin üst kapağı çıkar ve bu, doldurma portuna erişim sağlar. Bazen çıkarmak acı verici ama kesinlikle güvenli.

Üst kapak çıkarıldığında üç delik göreceksiniz, ancak ortadaki delik doldurmak için değil. Yalnızca sol veya sağ taraftaki delikleri doldurun. Doldurmak için sivri uçlu bir şişe öneririm, damlalıkları ortalığı karıştırmadan kullanmak zor olabilir.

Bölme, Koko’ya manyetik olarak bağlanır, ancak yine de yerine oturtmanız gerekir. Bölme oturduğunda kıpırdamaz ve çok güvenlidir. Bölmenin yan tarafında kullanışlı bir ejuice görüntüleme penceresi vardır, böylece podu çıkarmak zorunda kalmadan ejuice seviyenizi görebilirsiniz.

Hava akışı

Caliburn Koko, Caliburn ile aynı hava akışına sahiptir: gevşek (ama havadar olmayan) bir MTL çekişi. Beni tatmin edecek kadar sıkı ama berabere kalmak için mücadele etmem gerekecek kadar da sıkı değil.

Ağızdan akciğere sıkı bir cihaz arayanlarınız için, aradığınız şey Koko değil. Ancak, gevşek tarafta bir yerde çok gevşek olmayan bir MTL çekilişini seviyorsanız, bu sizin cihazınız!

Bataryası ve Pil Ömrü

Caliburn Koko, Caliburn ile aynı 520mAh bataryaya sahip ve bu, dürüst olmak gerekirse biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Pil ömrü hala iyi ancak 600mAh’a yükseltmek bile güzel olurdu.

Haliyle, tam şarjdan bir buçuk kapsül alıyorum. Bu bir buçuk günlük kullanım demek. Fena değil ama çok daha büyük pillere ve çok daha uzun kullanım sürelerine sahip pod sistemleri var.

Caliburn Koko’da üç renkte yanan bir LED var: yeşil, mavi ve kırmızı. Yeşil dolu pil, mavi orta ve kırmızı düşük. Koko’nun suyu bittiğinde LED kırmızı renkte yanıp sönecektir.

Performans

Biraz daha düşük direnç nedeniyle, Koko’nun 1.2ohm bobinleri, Caliburn için 1.4ohm bobinlerinden daha sıcak bir vape verir. Daha sıcak bir buharı tercih ederim, bu yüzden bu sıcaklık tam bana göre.

Bölmelerin kırılması hiç uzun sürmez. İlk birkaç nefesten sonra, ortaya çıkan lezzeti şimdiden hissedebiliyorum. 35mg nikotin tuzu kullanarak beraberlik mükemmeldir. Pürüzsüz buhar alıyorum ve boğaz vurumu da yerinde.

Deneyim, Caliburn’e o kadar benziyor ki, ikisini birbirinden ayırmak zor. En büyük fark, buharın sıcaklığıdır, ancak bunun dışında her şey aynıdır. Lezzet bir o kadar iyi ve çekme de bir o kadar pürüzsüz.

Koko’nun en büyük profesyonellerinden biri, hiçbir performans sorunu yaşamamış olmamdır. Çekmeyle etkinleştirilen ateşleme, kusursuz ve tutarlı bir şekilde çalışır. Bölmeler de sızdırmadı ve pil bağlantım kemik gibi kuru kaldı.

Karar ve Sonuç

Caliburn Koko, Caliburn’den pek farklı değil. Yeni bölmeler daha sıcak bir çekme sağlar, ancak zaten Caliburn’e sahipseniz ve aradığınız şey daha sıcak bir çekme ise, bunları ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Halihazırda Caliburn’e sahipseniz, Koko pek farklı değil ve onu almanızı önermem. Ancak bunu yapmazsanız, Koko, sıcak buhar ve güzel bir boğaz vuruşuyla gevşek bir MTL çekişi sağlayan harika bir pod cihazıdır.

admin
We will be happy to hear your thoughts

      Leave a reply

      Elektronik Sigara Hakkında Herşey - Blog
      Logo