Vaporesso Swag PX80 Detaylı İnceleme

Dizayn 100%
Ürün Kalitesi 100%
Performans 100%
Aroma verişi 100%
Batarya Ömrü 100%
BUHARKEYF SATIŞ ORANI 100%
Sigara Bıraktırma Oranı 90%

Swag PX80, Vaporesso’nun en yeni tekli pil bölmesi modudur. Hedef PM80, PM30 ve PM80 SE gibi her zamanki ‘Hedef’ serisi pod modlarından farklı bir tasarım ve şekle sahip farklı bir cihazdır. Güç için tek bir 18650 pil alır ve büyük, bakla tarzı bir tank kullanır. Swag PX80, Vaporesso’nun geniş GTX bobinleri serisini, Target serisi pod modlarının yanı sıra Vaporesso Xiron, Gen Nano ve Luxe PM40 tarafından kullanılan bobinleri alır.

Swag PX80’in ilginç ve kullanışlı bir satış noktası, dolu bir likit deposuyla bile bobinleri değiştirmenize izin veren pod tankıdır. Bu işe yararsa, çok fazla likit tasarrufu sağlayacak ve genellikle bobinlerimi değiştirirken yaptığım karışıklıkları önleyecektir.

Kutu İçeriği:

1 x Swag PX80 Modu
1 x Swag Bölmesi (4ml)
1 x GTX 0.2Ω Örgü Bobin
1 x GTX 0.3Ω Örgü Bobin
1 x Tip-C USB Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu
1 X Garanti Kartı
1 x Hatırlatma Kartı


Özellikler
99,7 mm x 47,9 mm x 25,1 mm
Tek 18650 Pil
80W Maks. Çıktı
0.96” TFT Ekran
Değiştirilebilir Bobinler
4ml Kapsül Kapasitesi
GTX Bobinleri Alır
Ayarlanabilir Hava Akışı
Tip-C Şarj

Tasarım ve Yapı Kalitesi

Swag PX80, Vaporesso’nun “Swag” mod serisinin en son üyesidir, ancak bu cihaz bir pod modudur. Buna rağmen, önceki Swag cihazlarıyla aynı şekli korur; pod tarzı tankın hemen yanında bulunan bir pil kapağına sahip kare bir şekil.

Ancak aynı genel şekli korurken, Swag PX80’in tasarımı ve stili öncekilere hiç benzemiyor. Cihazın arkasında, yüksek kaliteli görünen ve hissettiren yastıklı bir deri ped bulunur. Swag PX80’in ön tarafında parlak, karbon fiber dokuma bir panel bulunur. Cihazın tunç çerçevesi, arka ve ön panelleri şekillendirip çerçeveler ve gerçekten her şeyi birbirine bağlar.

Küçük detaylar da burada iyi yapılmış. Cihazın arkasındaki deri pedin hemen altında bulunan çerçevenin küçük bir üçgen kısmı var. Vaporesso onu pürüzsüz ve boş bırakabilirdi ama bunun yerine çapraz çizgilerle dokulu. Havalı görünüyor ve zarif bir dokunuş.

Bir diğer küçük detay ise pil kapağındaki tırtıklılık. Swag II, açılması kolay olan pürüzsüz bir pil kapağına sahipti. PX80’in tırtıllı pil kapağını tırtıklı olmadan açmak muhtemelen kolay olurdu, ancak cihazın estetiğine güzel bir şekilde uyuyor. Sonuç olarak, Swag II’nin görünümünü beğenmiş olsam da, PX80 çok daha rafine ve üst düzey görünüyor.

Pod modları söz konusu olduğunda, bu daha küçük ve daha kompakt seçeneklerden biridir. Pod takılıyken PX80 yalnızca 99,7 mm boyunda, 47,9 mm genişliğinde ve 25,1 mm derinliğindedir ki bu bir pod modu için oldukça küçüktür. Cepte taşımak için harika bir boyuttur ve tutması ve kullanması doğaldır. Metal çerçeve ve 18650 pil nedeniyle oldukça fazla ağırlığı var ama kesinlikle pod modlarının daha hafif ucunda.

Ekranı bulacağınız parlak, karbon fiber dokuma panelin altında yer alır. Kapatıldığında, doğrudan ışık altında tutmadığınız veya paneli tam doğru açıdan görmediğiniz sürece ekran temelde görünmezdir. Açıldığında, ekran birdenbire belirir ve parlak bir şekilde parlar. Bu temiz, küçük bir sihir numarası. Panelden parlaması nedeniyle ekranda hafif bir bulanıklık var ama çok hafif. Hala mükemmel okunaklı ve okunması kolay.

Ateş butonu dairesel bir dokuya sahiptir. Etkinleştirmesi çok kolay ve kendimi PX80’i tutarken yanlışlıkla iterken buldum, bu yüzden dikkatli olmalısınız. Ayar düğmeleri çok daha sert. Güç düğmesinden az miktarda düğme sesi geliyor ama çılgınca bir şey yok. Düğmelerin altında, ürün yazılımı güncellemeleri ve acil durum şarjı için bir Type-C bağlantı noktası bulunur.

Cihazın üst kısmında, bölmenin yanında bulunan pil kapağı bulunur. Kavrama ve estetik için tırtıklı özelliklere sahiptir ve moda çok uygundur. Pil kapağının çıkarılması veya yeniden takılması sorunsuzdur. Diş açma pürüzsüz ve çok iyi işlenmiş. Pil bölmesi rahattır ve 18650 pile mükemmel şekilde uyar. Kapak takılıyken, hiçbir şekilde pil çıngırağı olmaz.

Kartuşu ve Coilleri

Vaporesso’nun diğer ‘Swag’ modlarından farklı olarak, PX80 pod tarzı bir tank kullanır (ya da tank tarzı bir pod mu? Hm…). 4ml kapasiteye sahiptir ve cihaza mıknatıs ile tutturulur. Bölme yerleştirildikten sonra, hava akışını ayarlamak için serbestçe 360 ​​derece döndürebilirsiniz.

Depo, bölmenin altındaki lastik bir tapa ile doldurulur. Lastik tapa derin ve güvenlidir. Doldurma deliği böbrek şeklindedir ve sivri uçlu püskürtme uçlarını barındıracak kadar büyüktür, ancak damlalıklı şişelerle kullanım için uygun değildir.

Bobinler, geçmeyi tankın altına iter ve takıldığında aynı hizada oturur. Bir bobini çıkarmak için, damla ucunu ok, kilit açma sembolüyle hizalanacak şekilde çevirin ve ardından damla ucunu aşağı doğru itin. Bu, bobini çıkaracaktır. Bu tankın kullanışlı bir özelliği, dolu bir likit tankıyla bile bobinleri istediğiniz zaman değiştirebilmenizdir. Bobini çıkardığınızda, herhangi bir sıvının dışarı sızmasını önlemek için fitilleme portları kapanır. Bunu birkaç kez test ettim ve henüz bir karışıklık yapmadım. Çok iyi çalıştığını söylemeliyim.

Swag PX80 Kit ile iki bobin gelir. 45-60W olarak derecelendirilen 0.2ohm’luk bir bobin ve 32-45W için derecelendirilen 0.3ohm’luk bir bobin elde edersiniz. Bunlar, Vaporesso’nun GTX bobinleridir, son cihazlarının çoğu tarafından kullanılan bobinlerle aynıdır.

Vaporesso’nun GTX bobinleri, çok sayıda farklı direnç, watt aralığı ve MTL/DL seçenekleriyle gelir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda bobin var, bu da bu tankın ürünle birlikte gelen iki bobinle sınırlı olmadığı anlamına geliyor. Bu kadar başka cihazın bu GTX coilleri kullanması iki anlama geliyor: 1) Vaporesso bu coilleri uzun süre üretmeye devam edecek ve 2) Bulmak zor olmayacak.

Swag PX80 Nasıl Kullanılır

Swag PX80, Vaporesso’nun AXON yonga setini kullanır ve tek bir 18650 pil alır. Maksimum 80W’a kadar ateş edebilir. Birkaç modu vardır, ancak genellikle çalıştırılması basit ve anlaşılır bir cihazdır. O kadar basit ki, vaping konusunda tam bir acemi bile yönetebilir ve bu onu yeni başlayanlar için mükemmel bir cihaz yapar.

Her iki ayar düğmesini basılı tutmak menüyü getirir. Burada iki mod arasından seçim yapabilirsiniz: watt modu veya değişken voltaj modu. Ayrıca, gücü bobininize göre otomatik olarak ayarlayan, puf sayacınızı görüntüleyen/sıfırlayan ve tema rengini değiştiren “Akıllı VW” arasında geçiş yapma seçeneği de vardır.

Swag PX80’i kullanmaya başlamak için bir bobin seçmek isteyeceksiniz. Bobini alın ve astarlamak için pamuk portlarına biraz sıvı bırakın. Bobini alın ve bölmenin altına yerleştirin ve sonuna kadar girdiğinden ve bölmenin alt kısmı ile aynı hizada olduğundan emin olun. Lastik tapayı açın ve bölmeyi seçtiğiniz sıvı ile doldurun (birlikte verilen bobinleri kullanıyorsanız normal bir nikotin öz suyu kullanın). Bobinin doyması için birkaç dakika bekleyin ve cihazı açın. Seçtiğiniz bobin için ekranda önerilen bir watt aralığı göreceksiniz ve bu aralığın altından başlamanızı tavsiye ederim. Buradan, istediğiniz kadar sıcak ve güçlü bir vape kadar çalışabilirsiniz.

Düğme Kombinasyonları
Gücü açmak veya kapatmak için ateş düğmesine üç kez basın.
Ayar düğmelerini kilitlemek için güç düğmesine üç kez basın.
Ayarlar menüsüne girmek için + ve – ayar düğmelerini basılı tutun.
Donanım yazılımı sürümünüzü görüntülemek için üst ayar düğmesini ve güç düğmesini basılı tutun.

Performans / Verim

Swag PX80 ile birlikte gelen 0.2ohm ve 0.3ohm coillere ek olarak bana 0.6ohm ve 0.8ohm coiller de gönderildi.

0.3ohm bobin 32-45W olarak derecelendirilmiştir. 6mg normal nikotin özleri kullandım – bu bobinle nikotin tuzlarının kullanılması önerilmez. 32W’da serin bir vape ve lezzet eksik ama watt’ı artırdıkça çok daha sıcak oluyor ve lezzet giderek daha iyi hale geliyor. İyi bir lezzetle 40W’da benim zevkime uygun sıcak. Açık hava akımıyla ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur, ancak bu sınırlı bir doğrudan akciğer buharına indirgenebilir.

Sıradaki, 45-60W olarak derecelendirilen 0.2ohm bobin. Yine, 6mg normal likit kullanarak, neredeyse 0.3ohm bobin gibi bir performans sergiliyor, ancak biraz daha iyi lezzet üretimi ile. Bu bobinle çoğunlukla 62W’da vaping yaptım ve bu, buhardan gelen harika bir sıcaklık ve lezzet karışımı. Açık hava akışına sahip havadar, kısıtlamasız bir vape’dir, ancak bu, sıcak sınırlı bir DL vape’ye indirilebilir.

Yukarıdaki bobinlerin her biri ile 70/30, 80/20 ve 50/50 likit kullandım ve mükemmel bir şekilde idare ettiler. Sızıntı yok, geri tükürme yok ve kuru vuruş yok.

0.8ohm ve 0.6ohm bobin ayrı satılır. 0.6ohm bobin özel bir şey değil. 20-30W olarak derecelendirilmiştir ve doğrudan akciğer çekimi sağlar. Lezzet tamam ama dahil edilen iki bobin kadar iyi değil. Watt, maksimum dereceye yakın artırılsa bile, harika bir vape. Bir DL bobin seçeneği için, kutudan çıkan bobinleri kullanmanız daha iyi olur.

Nikotin tuzlarını gerçekten buharlaştırmak istiyorsanız, 0.8ohm bobin iyi bir seçenektir. Hava akışını keserseniz, akciğer çekimi için gevşek bir ağız olacak. Bu bobin 12-20W’da iyidir ve bu aynı zamanda PX80’in tekli 18650 pilinden çok daha uzun pil ömrü sağlar. Tadı oldukça iyidir ve vaping nic tuzları güzel bir boğaz vuruşu sağlar. Nikotin tuzları için bir cihaz satın alan birine bu kurulumu tavsiye edeceğimden emin değilim. Ancak, esas olarak normal nikotin özleri tüketecekseniz ve belki de dışarı çıkıp özel bir cihaz satın almadan önce güzel tuzları deneyebileceğiniz bir şey istiyorsanız, bu bobin PX80 ile tam da bunu yapmanıza izin verecektir.

admin
We will be happy to hear your thoughts

      Leave a reply

      Elektronik Sigara Hakkında Herşey - Blog
      Logo