Vaporesso Target PM80 – Detaylı İnceleme

Dizayn 91%
Ürün Kalitesi 90%
Performans 95%
Aroma verişi 100%
Batarya Ömrü 94%
BUHARKEYF SATIŞ ORANI 100%
Sigara Bıraktırma Oranı 97%

Yeni Vaporesso Target PM80 etkileyici olmaktan öte, bu pod modunun estetiği güzel ve bu kadar küçük bir cihazın iyi bir vape üretip üretemeyeceğini merak etmenize neden oluyor. Kısa cevap: Güzel bir lezzetle birlikte olabilir. Yanlarında taşıyabilecekleri doğrudan akciğer soluma cihazlarını seven orta düzey kullanıcılar ve daha deneyimli kullanıcılar için idealdir.

Derinlemesine Vaporesso Target PM80 Pod Mod İncelemesi

Endüstri, yakın zamanda incelediğimiz Vaporesso Vinci X gibi, vape modu ve pod vape karışımı olan bu yeni e-sigara cihazlarını piyasaya sürüyor gibi görünüyor, ancak biz onları gerçekten AIO (hepsi bir arada) cihazlar olarak düşünmeyi seviyoruz. . Bununla birlikte, piyasaya çıkan yeni Pod Modlarından biri, piyasadaki en iyilere karşı rekabet etmeyi ve en deneyimli elektronik sigaraları bile tatmin etmeyi vaat eden Vaporesso Target PM80’dir. Bunu öğrenmenin tek bir yolu var, o da bizim için onu gözden geçirmek!

Tasarım

Hemen fark edeceğiniz bir şey güzel tasarım, Vaporesso Target PM80 kesinlikle büyüleyici ve 80W’lık bir cihaz için çok küçük! Sadece 102 mm uzunluğunda, 24,8 mm genişliğinde ve 33,4 mm derinliğinde ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Kit içinde, aşağıdakiler de dahil olmak üzere olağan yedek parçaları alırsınız; bir kullanım kılavuzu, USB şarj kablosu, 2 bobin (1 x 0,2ohm ağ 45-60w ve bir 0,3ohm ağ 32-45W), 4 ml e-sıvı tutan 2 pod tankı ve dahili bataryalı modun kendisi .

Hepsi mermer benzeri bir stile sahip olan Kırmızı, Yeşil, mavi, siyah, kahverengi ve gümüş içeren, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı tasarım var. Bunun piyasada yeni olduğu düşünülürse bu çok fazla seçenek, bu nedenle bu renk setine herhangi bir ekleme beklemiyoruz.

Vaporesso Target PM80’deki TFT ekran da gerçekten güzel tasarlanmış ve 0,96 inç ile oldukça büyük. Pil ömrünü bir yüzde puanı, mod, kilitleme/kilit açma sembolü, mevcut watt değeri ve ayrıca depoya takılı mevcut bobin için en iyi watt aralığı, bobinin gerçek direnci ve bir nefes gibi bazı yararlı bilgilerle birlikte görüntüleme zamanlayıcı ile sayaç. Anlayabileceğiniz gibi, orada çok fazla bilgi var, ancak çok iyi düzenlenmiş ve okunması kolay.

Ekranın yukarısında, bulması kolay şekilde hafifçe çıkıntı yapan ateş düğmesinin oturduğu yer, ekranın altında yukarı ve aşağı düğmeleri ve bir tarafta 2 amperlik USB şarj bağlantı noktası var.

Bu tür tasarım, SMOK dahil diğer markalar tarafından alındı, Smok RPM 80 Pro Vape Pod İncelememizde SMOK’un versiyonuna bir göz atıyoruz, spoiler uyarısı: Daha da iyi!

Özellikler

Buna hepsi bir arada cihaz demeyi sevmemizin bir nedeni, tankın tasarımı, sağlam olması, hava akışı kontrolü olmaması, damlama ucunun çıkarılmaması ve bobini basitçe takmanızdır. tankın tabanına doğru itmek. Bazı gazeteleri üzebilir, ancak pod modunun tasarımının keskin görünmesini sağlar! Tasarım söz konusu olduğunda en iyi elektronik sigara kapsüllerinden biri!

Tank, çıkarılması nispeten kolay olan 2 küçük mıknatıs ile yerinde tutulur. Tankın tabanında, e-sıvı ile doldurduğunuz kauçuk bir tıpa bulunur.

Vaporesso Target PM80, dahili 2000mAh bataryası ile 80W’a kadar ateşleme kapasitesine sahiptir; bu, bobinin kaldırabileceğinden daha yüksek bir watt değerinde vaping yapmanızı engellemek için cihaza yerleşik bir güvenlik özelliği olduğunu söyledi. Örneğin, 0.2ohm bobin kullanıyorsanız, Vaporesso Target PM80 yalnızca maksimum 60W watt seçmenize izin verecektir. Bazıları, bobinlerinizi yakmaktan tasarruf ettiği için bundan hoşlanabilir, ancak ortalamadan daha sıcak bir vape seven diğerleri bunu biraz kısıtlayıcı bulabilir.

Vaporesso Target PM80, cihazı kilitlemek ve kilidini açmak için 3 tıklama işlevinin yanı sıra hepimizin aşina olduğu tanıdık 5 tıklama açma/kapama özelliğini kullanır, ancak yine de cihazı çalıştırabilirsiniz. Menü sistemine girmek için yukarı ve aşağı tuşlarına birlikte basarsınız. Burada akıllı moda, değişken voltaj moduna ve değişken watt moduna geçebilir, nefes sayacını sıfırlayabilir ve renk temasını değiştirebilirsiniz. Bu cihaz Axon yonga setini kullanıyor.

 

Performans

Teste, 45W’a ayarlanan değişken watt kullanarak 0.2ohm örgülü bobin ile başlıyoruz. Bunu doğrudan bir akciğer soluma cihazı olarak kullandığımızı unutmayın, şu anda ağızdan akciğere buharlaşmaya izin verecek bobinler yoktur.

Bu cihazın tadı gerçekten etkileyici, Vaporesso gerçekten iyi bir bobin yapmayı biliyor! Vape gerçekten pürüzsüz ve bol miktarda buhar yaratıyor ve gerçekten fark ettiğimiz bir şey, cihazın yanıt verme hızı, Axon yonga seti gerçekten iyi performans gösteriyor ve çok az gecikme var veya hiç yok gibi görünüyor.

0.3ohm bobine geçmek ve 35W kullanmak daha soğuk bir vape yarattı, ancak lezzet hala çok iyi. Daha yüksek vatlı bobini tercih ediyoruz, ancak lezzet açısından 2 arasında gerçekten çok fazla fark yok.

Boyutu nedeniyle pil ömrüyle gerçekten ilgileniyorduk, ancak 2000mAh dahili pil sayesinde çok iyi performans gösteriyor. Pil ömrü watt değerine, ne kadar süre elektronik sigara kullandığınıza vb. bağlıdır. Ancak oldukça iyi sürdüğünü söyleyebiliriz, gerçek bir endişe yok.

Sonuç ve Karar

Bu kadar küçük bir kapsül modunun, aynı zamanda harika bir tada sahip olan çok fazla buhar üretebilmesine gerçekten çok şaşırdık. Hava akışı kontrolünün olmaması biraz hayal kırıklığı yaratıyor ve elektronik sigarada hafif bir direnç var. Bu, onu sevdiğimizi söyledi! Evet. Cebinizde olduğunu bile unutacak kadar küçük ve ağızdan akciğere elektronik sigarayı doğrudan akciğere çekmeyi düşünenler için ideal.

Vaporesso Target PM80, genel olarak şaşırdığımız harika bir vape kiti, harika tat, harika estetik ve harika pil performansı, bu hava akışına yazık!

admin
We will be happy to hear your thoughts

      Leave a reply

      Elektronik Sigara Hakkında Herşey - Blog
      Logo