Smok Novo 5 – Detaylı İnceleme

Dizayn 90%
Ürün Kalitesi 87%
Performans 89%
Aroma verişi 94%
Batarya Ömrü 91%
BUHARKEYF SATIŞ ORANI 6%
Sigara Bıraktırma Oranı 95%

Hem acemi hem de tecrübeli gazeteler SMOK NOVO 5 Kitini düşünmelidir. Şık ve modern tasarımı, kompakt boyutu ve güçlü pili, hareket halindeyken taşımayı ve kullanmayı kolaylaştırır. Ayrıca, cihazın değişken watt çıkışı, yeniden doldurulabilir kartuşları ve çeşitli bobinlerle birlikte çalışabilirliğini kullanarak vaping deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz. Pil 900mAh’a yükseltildi ancak yine de ağır elektronik cihazlar için yeterli olmayabilir, ancak pil hızlı bir şekilde yeniden şarj edilebilir. SMOK NOVO 5 Kit, temiz, saf bir tat sunan, onu yüksek kaliteli bir elektronik sigara deneyimi arayan herkes için en iyi seçim yapan çok yönlü bir elektronik sigara kitidir.

SMOK NOVO 5 Kit, şık ve taşınabilir bir tasarıma, güçlü bir 900mAh pile ve onu hem acemi hem de deneyimli kullanıcılar için harika bir seçenek haline getiren bir dizi özelliğe sahip son teknoloji bir elektronik sigara kitidir. Bu makale, SMOK NOVO 5 Kitini, ilk izlenimlerini, özelliklerini ve işlevlerini, temel işlemlerini, performansını, kitin içinde neler olduğunu, artılarını ve eksilerini ve nihai kararımızı kapsayacak şekilde derinlemesine inceleyecektir.

İlk izlenimler

SMOK NOVO 5 Kiti, iki adet 2 ml’lik yeniden doldurulabilir bölme, bir mikro USB şarj kablosu ve bir talimat kitapçığı da içeren küçük bir kutuda düzgün ve kullanışlı bir şekilde paketlenmiştir. Yalnızca 96 mm x 29 mm x 18,9 mm boyutlarıyla cihaz, cepte veya çantada kolayca taşınabilen şık, çağdaş görünümlü bir bölme sistemidir. Siyah, gümüş, mavi, mor, yeşil ve kırmızı olmak üzere 14 farklı renk arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Cihazın plastik ve çinko alaşımı yapısı, ona avuç içinde yumuşak ve rahat bir his verir. Cihazın ön tarafındaki küçük bir OLED panel mevcut watt değerinizi, pil seviyenizi ve direnç seviyenizi gösterir. Loş ışıkta bile ekran net ve görüntülemesi kolaydır. Cihazın yan tarafında bulunan büyük ve fonksiyonel ateşleme düğmesi sayesinde cihazı başparmağınız veya orta parmağınızla ateşlemek de kolaydır, ancak ağız parçasından basit bir nefes alma yoluyla da etkinleştirilebilir.

Özellikler ve işlevler

SMOK NOVO 5 Kiti, onu hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için mükemmel bir seçim haline getiren özellikler ve işlevlerle doludur. Cihaz, uzun süreli vaping seansları sağlayan ve tüm gün kullanım için mükemmel hale getiren 900mAh bataryaya sahiptir. Ayrıca, vaping deneyiminizi beğeninize göre özelleştirmenize olanak tanıyan, 5W ila 30W arasında değişen ayarlanabilir bir watt çıkışına sahiptir. Cihaz ayrıca düşük voltaj koruması, kısa devre koruması ve sekiz saniyelik kesme süresi dahil olmak üzere bir dizi güvenlik özelliğine sahiptir.

 

Cihaz, 2 ml’ye kadar e-sıvı tutabilen yeniden doldurulabilir bölmeler kullanır, depolamada en yüksek değil, ancak ihtiyaçları karşılar, ancak yeniden doldurulması çok kolaydır. Bölmeler, kullanımı rahat ergonomik bir ağızlığa ve doldurmayı çocuk oyuncağı haline getiren yandan doldurma sistemine sahiptir. Bölmeler ayrıca 0.8ohm örgü bobin ve 1.0ohm örgü bobin dahil olmak üzere bir dizi farklı bobin ile uyumludur ve vaping deneyiminizi beğeninize göre özelleştirmenize olanak tanır. Kit, yine de 0,7 ohm’luk bobinlerden yalnızca 2 tanesiyle birlikte gelir.

Temel işlemler

Sade ve anlaşılır tasarımı sayesinde SMOK NOVO 5 Sisteminin kullanımı kolaydır. Cihazı açmak için ateşleme düğmesine hızlıca beş kez basmanız yeterlidir. Vat çıkışını değiştirmek için ateşleme düğmesine üç kez basın ve ardından gücü değiştirmek için “+” ve “-” düğmelerini kullanın. Ne kadar pil ömrü kaldığını görmek için ateşleme tetiğine iki kez basın; OLED ekranı size ne kadar olduğunu gösterecektir. Elektronik sigarayı başlatmak için ateşleme düğmesini basılı tutmanız yeterlidir, ancak aynı zamanda etkinleştirmek için ağızlığı üfleyebilirsiniz.

Bölmeleri doldurmak için, bölmeyi cihazdan çıkarmanız, ağızlık kapağının altındaki yan doldurma portunu bulmanız ve e-sıvı şişesini takmanız yeterlidir. Bölme dolduğunda, cihaza tekrar takın ve vape yapmaya hazırsınız.

Performans

SMOK NOVO 5 Kiti, güçlü pili, ayarlanabilir watt çıkışı ve yüksek kaliteli bobinleri sayesinde mükemmel performans sunar. SMOK Novo 5, lezzetli, pürüzsüz ve koku dolu bir buhar yaratır. Elektronik sigara deneyiminiz, elektronik sigaranın gücü ve yoğunluğu üzerinde tam kontrol sağlayan değişken watt çıkışı sayesinde tercihlerinize göre uyarlanabilir.

Cihazın bölmeleri ve bobinleri de birinci sınıf olup, berrak ve saf, otantik bir tat sunar. Cihazın çeşitli bobinler ve değişken watt ile uyumluluğu, vaping deneyiminizi tercihlerinize göre uyarlamayı kolaylaştırır ve bölmelerin doldurulması ve değiştirilmesi kolaydır.

Eski Novo modellerinin bir şikayeti, performansın pil ömrü olmasıydı, bu nedenle NOVO 5’te SMOK pili 900mAh’a çıkardı. 900mAh pil güçlü olsa da, ağır kağıtlar için tüm gün dayanmayabilir. Bununla birlikte, cihazın hızlı şarj özelliği, pil azaldığında hızlı ve kolay bir şekilde şarj edebileceğiniz anlamına gelir.

Kitin içinde neler var?

Paketten çıkar çıkmaz elektronik sigara kullanmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şey SMOK NOVO 5 Kitine dahildir. Kit, gerçek SMOK NOVO 5 vape, iki doldurulabilir bölme, bir mikro USB şarj kablosu ve bir kullanım kılavuzu ile birlikte gelir. Mikro USB şarj kablosu yüksek kaliteli olup, cihazın 900mAh pilini hızlı ve kolay bir şekilde şarj etmenizi sağlar. Kullanım kılavuzu, cihazı kullanmaya başlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri sağlayan açık ve özlüdür.

 

Artıları:

Şık ve modern tasarım

Kompakt ve taşıması kolay

Ayarlanabilir watt çıkışı

Doldurulabilir kapsüller

Bir dizi farklı bobinle uyumluluk

Hızlı şarj özelliği

Eksileri:

Pil ömrü ağır kağıtlar için yeterli olmayabilir

Sonuç ve Karar

Genel olarak, SMOK NOVO 5 Kiti, her seviyeden kullanıcı için harika bir seçenektir. Şık ve çağdaş tasarımı, küçük boyutu ve güçlü pili sayesinde NOVO 5 taşınabilir ve hareket halindeyken kullanımı kolaydır. Değişken watt çıkışı, yeniden doldurulabilir bölmeler ve çeşitli bobinlerle birlikte çalışabilirlik sayesinde vaping deneyiminizi tercihlerinize göre düzenleyebilirsiniz.

Cihazın pil ömrü ağır elektronik sigaralar için yeterli olmayabilir ancak hızlı şarj özelliği sayesinde pil bittiğinde hızlı bir şekilde şarj etmek kolaydır. Genel olarak, güvenilir ve harika bir vape pod arıyorsanız, yürekten SMOK NOVO 5 Kitini öneriyoruz.

admin
1 Comment
 1. Cihaz’ın kablosu micro usb değil type-c kablo.
  Düzeltin isterseniz makelede.
  Genel olarak aylardır ana cihazım olarak kullanıyorum ve gerçekten çok güzel cihaz.
  cebinizde unutacağınız kadar yer kaplamıyor ve performansı da tatmin edici. Hızlı şarj oluyor ve hiçbir sorun çıkarmadı. Bilincli kullanımda pod coillleri uzun süre dayanıyor. Hatta 1-1bucuk ayı çıkarır rahat. Ağır kullanıcı olarak yourum yapıyorum Tavsiye derim kesinlikle.

  Leave a reply

  Elektronik Sigara Hakkında Herşey - Blog
  Logo